Wykończenie

Jeśli potrzebujesz wsparcia w procesie projektowania i wykończenia swojego mieszkania rekomendujemy powierzenie tego procesu tylko sprawdzonym podmiotom. Poniżej prezentujemy firmy, które polecamy naszym Nabywcom już ponad 10 lat!

Excellent

Excellent S.A. to wiodąca polska firma z 33-letnim doświadczeniem w branży wyposażenia wnętrz i z dorobkiem blisko 2000 ukończonych inwestycji w ofercie Realizacji Pod Klucz.

Projektujemy, wykańczamy i kompleksowo wyposażamy wnętrza pod klucz. Specjalnie dla naszych Klientów, stworzyliśmy Wzorcownię Wnętrz Excellent, gdzie w ciągu kilku godzin Klient może komfortowo wybrać komplet materiałów potrzebnych do realizacji lokalu.

www.realizacje.com.pl

Chcąc, aby wykończenie mieszkania było w pełni dopasowane do potrzeb i możliwości Klienta, oferta podzielona jest na 6 wariantów wyposażenia, zróżnicowanych cenowo.

Każdy Wariant Excellent obejmuje szeroki wybór produktów i materiałów, umożliwiający Klientom stworzenie swojej wymarzonej przestrzeni, z zachowaniem indywidualnego stylu.

W ramach realizacji zlecenia Pod Klucz z Excellent, zawsze gwarantujemy profesjonalną i kompleksową koordynację zleceń, wyłącznie sprawdzone ekipy remontowe oraz szybką realizację.

Koordynatorka
dedykowana inwestycji
Casa Feliz Portowa:

Anna Osuszek
Tel: +48 609 427 991 //
anna.osuszek@excellent.com.pl

Realizacje Pod Klucz
Tel: 12 653 53 00 //
realizacaje@excellent.com.pl

MW Luxury Design

Projekty z duszą i funkcjonalnym rozplanowaniem przestrzeni to nasze motto i to, w czym jesteśmy najlepsi. MW Luxury Design to studio architektury wnętrz prowadzone przez osoby z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Staramy się realizować wszystkie projekty z sercem i pełnym zaangażowaniem. Projektowanie wnętrz jest naszą pasją, popartą zdobytą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

Z naszych spostrzeżeń wynika, że samodzielny proces urządzania mieszkania pod klucz może dostarczyć ogromnej satysfakcji, jednak jest procesem czasochłonnym i wymaga dużo czasu i zaangażowania.

Dlatego chcąc zadbać o komfort naszych klientów przygotowaliśmy ofertę, która zapewni osiągnięcie oczekiwanego efektu bez stresu związanego z brakiem czasu na samodzielne projektowanie, zakupy czy wykańczanie mieszkania. Specjalizujemy się w projektach indywidualnych skierowanych do osób, które poza funkcjonalnością pragną zaakcentować we wnętrzu swoją odrębność, a tym samym poszukują nieszablonowych rozwiązań i materiałów. Dodatkowo po zakończeniu procesu projektowego mogą oddać swój lokal w nasze ręce i odebrać go już w pełni wykończonej, umeblowanej a nawet wystylizowanej formie.

Opiekun projektowy:
Marta Wojsa

Tel.: + 48 600 393 171 //
marta.wojsa@mwluxurydesign.com