Finansowanie

Wielu z nas kupując mieszkanie sięga po kredyt hipoteczny, często mając obawy, czy na pewno udało się znaleźć najlepszą ofertę na rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie profesjonalnych doradców kredytowych, którzy pomogą wybrać najkorzystniejszą opcję.

Pośrednictwo finansowe

W celu usprawnienia zakupu mieszkania, podjęliśmy współpracę z NOTUS Finanse S.A., sprawdzoną firmą pośrednictwa finansowego, specjalizującą się w kredytach hipotecznych. NOTUS Finanse S.A. jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm doradztwa finansowego w Polsce. Oferuje produkty finansowe ponad 16 najlepszych banków. Posiada liczne oddziały w całej Polsce.

Doświadczeni eksperci

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi sprawdzeni już od kilku lat, doświadczeni eksperci finansowi w Krakowie, którzy pomogą w szybkim i optymalnym sfinansowaniu zakupu nieruchomości. Będą oni pomocni przy wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych - hipotecznych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych, z uwzględnieniem Państwa potrzeb, oczekiwań oraz możliwości.